3. HALK SAĞLIĞI GÜNLERİ: ÇOCUK SAĞLIĞI | Sağlık Bilimleri Fakültesi | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

3. HALK SAĞLIĞI GÜNLERİ: ÇOCUK SAĞLIĞI

3. HALK SAĞLIĞI GÜNLERİ: ÇOCUK SAĞLIĞI

 

Dil Türkçe
Açiklama Değerli bilim insanları, profesyoneller ve sevgili öğrencilerimiz,

19- 20 kasım 2019 tarihleri arasında Hasan Kalyoncu Üniversitesi  Kongre Kültür Merkezi’nde düzenleyeceğimiz 3.Halk Sağlığı Günleri: Çocuk Sağlığı Sempozyum’unda  sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.  Dünya çocuk haklarının 30. Yılı olması dolayısıyla sempozyum içeriği ve katılımcılarıyla  ayrı bir önem taşımaktadır.

Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik, İletişim bölümlerinden alanında uzman akademisyenlerin katılımıyla  birlikte gerçekleştireceğimiz,  bilimsel paylaşımlar yanında, sosyal birliktelikleri de güçlendirmeyi amaçladığımız ‘3.Halk Sağlığı Günleri: Çocuk Sağlığı Sempozyum’unda  siz değerli katılımcılarla birlikte olmaktan mutluluk duyacağız.

 

Prof. Dr. Yavuz YAKUT
Sempozyum Başkanı

 

AFİŞ

Etkinliğe katıl

2019-11-19 2019-11-20 Europe/Istanbul 3. HALK SAĞLIĞI GÜNLERİ: ÇOCUK SAĞLIĞI   Dil Türkçe Açiklama Değerli bilim insanları, profesyoneller ve sevgili öğrencilerimiz, 19- 20 kasım 2019 tarihleri arasında Hasan Kalyoncu Üniversitesi  Kongre Kültür Merkezi’nde düzenleyeceğimiz 3.Halk Sağlığı Günleri: Çocuk Sağlığı Sempozyum’unda  sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.  Dünya çocuk haklarının 30. Yılı olması dolayısıyla sempozyum içeriği ve katılımcılarıyla  ayrı bir önem taşımaktadır. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon, Hemşirelik, Beslenme ve Diyetetik, İletişim […] Hasan Kalyoncu Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi
Takvime Ekle
Daha önce başvuru yapılmış.
×
Teşekkür ederim! Etkinliğe katıldın.
×