Akademik Personel | Sağlık Bilimleri Fakültesi | Hasan Kalyoncu Üniversitesi

SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Akademik Personel

Tam Zamanlı

Prof. Dr. Yavuz Yakut


Bölüm Başkanı
yavuz.yakut@hku.edu.tr
0(342) 211 8080 – 2109
Özgeçmiş (CV)

Prof. Dr. Zerrin Pelin


Öğretim Üyesi
zerrin.pelin@hku.edu.tr
0(342) 211 8080 – 2111
Özgeçmiş (CV)

Arş. Gör. Tuba Kaplan Maden


Araştırma Görevlisi
tuba.maden@hku.edu.tr
0(342) 211 8080-2114
Özgeçmiş (CV)

Arş. Gör. Murat Ali Çınar


Araştırma Görevlisi
mali.cinar@hku.edu.tr
0(342) 211 8080-2105
Özgeçmiş (CV)

Arş. Gör. Çağtay Maden


Araştırma Görevlisi
cagtay.maden@hku.edu.tr
0(342) 211 8080-2115
Özgeçmiş (CV)

Arş. Gör. Tuğba Badat


Araştırma Görevlisi
tugba.badat@hku.edu.tr
0(342) 211 8080-2106
Özgeçmiş (CV)

Arş. Gör. Sedat Yiğit


Araştırma Görevlisi
sedat.yigit@hku.edu.tr
0(342) 211 8080-2106
Özgeçmiş (CV)

Tam Zamanlı

Prof. Dr. Nermin Olgun


Bölüm Başkanı
nermin.olgun@hku.edu.tr
0(342) 211 8080 – 1508
Özgeçmiş (CV)

Prof. Dr. Ayla Yava


Öğretim Üyesi
ayla.yava@hku.edu.tr
0(342) 211 8080 – 1505
Özgeçmiş (CV)

Prof. Dr. Nuran Tosun


Öğretim Üyesi
nuran.tosun@hku.edu.tr
0(342) 211 8080 – 1502
Özgeçmiş (CV)

Dr. Öğr. Üyesi Sezer Avcı


Öğretim Üyesi
sezer.avci@hku.edu.tr
0(342) 211 8080 – 1516
Özgeçmiş (CV)

Dr. Öğr. Üyesi Ezgi Dirgar


Öğretim Üyesi
ezgi.eralp@hku.edu.tr
0(342) 211 8080 – 1512
Özgeçmiş (CV)

Arş. Gör. Melek Hava KÖPRÜLÜ


Araştırma Görevlisi
melek.havakoprulu@hku.edu.tr
0(342) 211 8080
Özgeçmiş (CV)