SAĞLIK BİLİMLERİ FAKÜLTESİ

Zeugma Sağlık Araştırmaları Sempozyumu

Zeugma Sağlık Araştırmaları Sempozyumu

Değerli Genç Araştırmacılar,

Hasan Kalyoncu Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi tarafından genç Araştırmacıları desteklemek amacıyla çıktığımız yola Zeugma Sağlık Araştırmaları Dergisi olarak devam ediyoruz.

Dergimizin tanıtım sempozyumu “Zeugma Sağlık Araştırmaları Sempozyumu – Bilim Şenliği” adıyla 23 Ekim 2018’de Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde yapılacaktır.

Yüksek lisans ve doktora tezlerinden üretilmiş yayınlar başta olmak üzere sağlık alanındaki gelişmeler ve sağlıkta kaliteye yönelik tüm çalışmaların yer aldığı sempozyumumuz genç araştırmacılara çalışmalarını sunma fırsatı sağlayacaktır.

Sempozyumumuzda tezlerin planlanması, oluşum süreçleri ve karşılaşılan sorunların giderilmesine yönelik paneller düzenlenecektir. Bunların yanı sıra tez yazımında sıkça yapılan hatalar tartışılacak olup, lisansüstü öğrencilere yol gösterecek bilgiler aktarılacaktır.

Beslenme ve Diyetetik, Fizyoterapi ve Rehabilitasyon ve Hemşirelik konularıyla doğrudan ya da dolaylı olarak ilgili olan tüm genç araştırmacıları Sempozyumumuza en samimi duygularımızla davet ediyor ve sempozyumun bir parçası olmalarını diliyoruz.

Yolu bilim ve sevgiden geçen herkesi düzenlenecek olan etkinliğimize bekliyoruz.

Ayrıntılı bilgi için TIKLAYINIZ